HOŞGELDİNİZZZZZEHR@

hepsüslüydüm...SÜSLÜ BLOGA HOŞGELDİNİZZZzehr@

11 Temmuz 2012 Çarşamba

Biraz da Dekor

Sıcak bir yaz gününden herkese merhaba..
Tatildeyim çok şükür, okulu bitirdik.Tatilin de 11 gününü bitirdik bile :( Gökçeada'dayım yine..Mutlu yani:)Seviyorum burayıııı hem de çok.Yeğenlerim bendeydi,dün geçirdim onları.Birlikte epey eğlendik,en çok da böğürtlen bahçesinde eğlendik..


Balık gibi de yüzdük tabi ki..
Dün onları yolladım ama ev bomboş kaldı :( Benim de canım sıkıldı; bari blogumda biraz da dekora yer vereyim dedim..Evdeki dekor objelerimin fotoğrafını çektim..Belki size de bir fikir verir..

Koridorumdaki şapka askısı..Bir kuş kafesi ve kuşcuk...Beğendiyseniz Paşabahçe'den almıştım..
Yatak odasında kolyelerimi asmak için kullandığım kuş askılarım..Bunları da aynı adresten almıştım..Ve evdeki en sevdiğim objelerden biri..Afrikalı dansçı kadınlar.. Her bir kadın figürü birbirinden farklı ve mısır püskülünden yapılmışlar..


Bu da sevgili arkadaşım Süheyla'nın yaptığı resim,salonumu süslüyor...
Yakında yine yeniden bahçeden haberlerle karşınızda olurum merak etmeyin..
Herkese selam ve sevgiler,Zehr@

6 yorum:

ada ve deniz dedi ki...

afrikalı kadınlara bayıldım...

hepsusluydum dedi ki...

Hoşgeldin sevgili Ada ve Deniz..Onları ben de çok seviyorum.Yıllar önce bir Safranbolu gezisinden almıştım.Ama İstanbul'da da gördüm.İthal dekor malzemeleri satan dükkanlarda, hatta iki tane içi içe olanı da var..Bir tane de ondan almayı planlıyorum..Sevgiler:)

NEŞELİ GÜNLER dedi ki...

Çok güzel farklı dekorlar.
kolye askıları çok güzel fikir.
tabloyuda beğendim.
insan evden ayrılanların ardından yapa yalnız kalıyor. insan nasıl bir canlı ki hemen alışıveriyor. sonrasında gittiklerinde üzülüyor .hiç mi aşılmasak acaba:)

hepsusluydum dedi ki...

Hoş geldin sevgili Neşe:)Evet tablo tam da senin söylediklerini anlatıyor..Hayat bu, her şeye çabucak alışıyoruz,çabucak tüketiyoruz..Yalnızlık kötü bir duyguyken elimizdekilere sıkıca tutunmakta yarar var..Sevgiler

Tülin dedi ki...

Zehracım çok zevklisin...

hepsusluydum dedi ki...

:)Çok teşekkür ederim Tülincim,sevgiler..