HOŞGELDİNİZZZZZEHR@

hepsüslüydüm...SÜSLÜ BLOGA HOŞGELDİNİZZZzehr@

27 Temmuz 2018 Cuma

Mobilya BoyamaMerhaba herkese 😊
Yağmurlu, kapalı , gök gürültülü bir Gökçeada öğleden sonrasında yazıvereyim şu bloga artık dedim.
Bu kadar çok ara verince de nereden başlayacağını bilemiyor  insan..Merak etmeyin altı ayda neler oldu özetlemeyeceğim..😊
Kısaca hem çok üzüldüm, hem çok sevindim hem de çok yoruldum diyebilirim. Hayat devam ediyor , harika mucizeleriyle..Anın tadını çıkarmak, bilgiyle donanmak , elimizdeki her şeyin kıymetini bilmek, paylaşmak ve çoğalmak..ve bütün bunlara şükretmek..Gerisi boş. .
Şimdi konuyu nasıl bağlarım bilemedim ama Gökçeada günlerinde üretmeyi sevdiğimi bilirsiniz..Üretmek de insanı harika besler.
Cadence 'in her yüzeye uygulanan hibrit , su bazlı akrilik boyaları var..Multisurface adı altında. .Mucize gibi..her yüzeyi kapatıyor, ıslak zeminde kullanmayacaksaniz eğer , vernik bile istemiyor..Bütün hobi marketlerde küçük boyları mevcut . İki litrelik boyları da var tabi..Benim gibi çeşitli mobilyalarınızın rengini değiştirmeye kalkarsaniz , bunlardan almalısınız. Ben Eminönü 'nden aldım. Öncelikle balkondaki tik masa ve tahta sandalyeleri boyadım, antik beyaz ile..Salondaki şifonyer ve sehpalarımı da , eskimiş beyaza boyadım . Sırada yatak odalarındaki gardroplar var..
Eskimiş beyaz iç mekan için daha uygun. .


Değişim güzeldir. ..
Yaparsanız kolay gelsin o zaman , sevgilerimle Zehra ❤

2 yorum:

BirTatlıHuzur dedi ki...

Boyama kervanına siz de katıldınız demek. Valla bu başka bi şey. Her ham objeyi alasım,her gördüğümü boyayasım var benim de ama daha mobilya kısmına geçemedim. Boyadıklarınız da çok güzel olmuş elinize sağlık.

hepsusluydum dedi ki...

Çok teşekkür ederim sevgili Bir Tatlı Huzur..Gerçekten çok zevkli..size de kolay gelsin..