HOŞGELDİNİZZZZZEHR@

hepsüslüydüm...SÜSLÜ BLOGA HOŞGELDİNİZZZzehr@

31 Temmuz 2010 Cumartesi

Hayvan Dostlarmız İçin

 Tiyatro sanatçısı Tuna ARMAN'ın anlamlı eylemine katkıda bulunmak isteyen hayvansever blogerların yapması gereken bu siteyi  tıklamak ve imza kapmanyasına katılmak...
 ''''''Tuna Arman: "Sevgili arkadaşlarım ben bir yola çıkıyorum, benimle olursanız çok ...sevinirim. Hayvan seven, sevmeyen herkesden destek bekliyorum. Kendim için değil, zaten aç, susuz yaşamaya çalışan bir de üstüne şiddet ve tecavüz gören bu garipler için 15 Ağustos saat 15.00'de İstiklal Caddesi, Galatasaray Lisesi önü. 4 Ekim'e kadar oradayım. Ve 4 Ekim'de topladığım imzalarla Adalet Bakanlığı'na gideceğim. Lütfen aşağıda linki verilen siteyi inceleyin ve benimle olun. Teşekkürler, Sevgiler"
http://www.dostlarimizicin.com/


Fotoğraftaki köpek yeğenim Öykü'nün köpeği MAVİ idi ne yazık ki çaldılar :((..Kedicikler ise BİHTER  ve BEHLÜL çok şükür ki güvendeler..
Diğer kedi de torunum DUMAN..:))))
Aman Allahım ailemizin bir numaralı köpeği, üzerine ödüller konan:))))) canım Potuk'u unutmuşum..En yukarıdaki güzellik kendileridir efendim:) 
Hepinize sevgiler Zehr@

6 yorum:

tatlıhayat dedi ki...

Torununuz hayırlı olsun asıcım,çookkk tatlı hepinizi öpüyorummm.Yoksa hepsi adada mı?

hepsusluydum dedi ki...

Teşekkürler halası:))) Yok canım ne Ada'sı..Duman üç gün kaldı gitti.Öykü'nün kilerde Avcılar'da lokantanın bahçesindeler.....

aysencifci dedi ki...

Aaa, Potuk küser şimdi Zerra'cım? Nerde benim yakışıklı oğlumun resmi?:)))))
Link için ve bilgi için teşekkürler, hemen bende yayınlayacağım.
Öptüm sizi.

hepsusluydum dedi ki...

:((Ama ben de hiç potukun fotoğrafı yok kii , ondan koymadım...Aaa dur senden kopyalayayım da ekleyeyim..Biz de çok öptük sizi,seviyoruz hem de:))

Debbie Moore at Slice of Pie Entertaining and Cookbooks dedi ki...

Thanks for sharing! Love the decorated bags ... and the pets are perfect! We love our animals ... all around the world! The pesto sauce looks wonderful!

hepsusluydum dedi ki...

Dear Debbie welcome to my blog .. thank you for your nice comments..