HOŞGELDİNİZZZZZEHR@

hepsüslüydüm...SÜSLÜ BLOGA HOŞGELDİNİZZZzehr@

17 Aralık 2009 Perşembe

Kartal Ekollojik Pazarı Açılıyor..


Yaşasın !!! Artık bizim tarafta da Ekolojik Pazar açılıyor. Sevgili Mutfakta Zen çok teşekkürler bu duyurunuz için. Sayenizde bilgilendim, bilgilendirdim...

Ayrıntılı bilgi için tıklayın efenimmm


Fotoğraf bizim zeytin ağacımızdır, tamamen ekolojiktir efendim..

Sağlıkla kalın Zehr@

10 yorum:

Leylak Dalı dedi ki...

Yapıyor musunuz zeytin öğretmenim, ne güzel olur değil mi evde yapılmışı. İki tane de bizim bahçede var ama zeytinleri güzel değildi aşılattık, bakalım 1-2 seneye kadar toplarız sanırım. Zeytin ne güzel ağaçtır değil mi, ben adeta saygı duyarım o ağaca, ilahi bir tarafı varmış gibi gelir.
Sevgiler yolluyorum...

hepsusluydum dedi ki...

Hoşgeldiniz leylak öğretmenim :)
Gerçekten de zeytin, Allahın biz insanlara bir lütfu.İlahi tarafı da var gerçekten.İncir ve zeytinden (çok bilmemekle birlikte) Kuran-ı Kerimde de söz ediliyor.Küçücük bir çekirdekten yüz yıllar boyunca insanlığa hizmet veren koca ağaçlar..
Bizimkiler Gökçeada ki bağımızda.Geçen yıl zeytinyağı çıkartmıştık,bu yıl da tatlandıracağız ama henüz Ada'ya gidemedik :(
Sağlıklla ve dostlukla öğretmenim...

sibel dedi ki...

MERHABAAA TAKILARINIZI ÇOK BEĞENDİM BENİM YAPTIĞIM TAKILARLADA BENZERLİK GÖSTERİYORLAR SİZDE BENİM TAKILARIMA BAKABİLİRSİNİZ.SEVGİLER.

birdutmasali dedi ki...

AH ÖPERİM O ZEYTİNLERİ BEN TEKER TEKER..
Kartal hepimizin işini kolaylaştıracak Zehracığım.

Ballı Cimcime dedi ki...

Ne güzelll... Çok özendim şimdi, her sene Gökçeada'ya gideriz, ailecek çok seviyoruz. Ama bir zeytin bahçemiz olmasını çok isterdim doğrusu.. Ekolojik ürünlerimizi getirip satmak ne güzel olurdu Kartal'da... Duyuru için teşekkürler, sevgilerimle..

hepsusluydum dedi ki...

Hoşgeldiniz sevgili Sibel,ziyaretiniz ve yorumunuz için teşekkürler.Elbette ziyaret edeceğim sitenizi.

Nunucum hoşgeldin arkadaşım :)Zeytinler de seni öptü teker teker :))

Sevgili Ballıcimcime hoşgeldiniz, yoksa size hemşehri mi demeliyim? :)) Belki bir gün olur sizin de bir bahçeniz, neden olmasın? Olana kadar bizim bahçemize gelebilirsiniz :))

ayşegül dedi ki...

Selammm eski sabık kaınvlde adayı:)
Nasıl mutlu mu mutlu mu olumuz.:DD
iii haftalar öretmenim...Sevgilerrr

Tijen dedi ki...

Dilerim alıcısı da satıcısı da bol olur ekolojik pazarın. O güzelim sebzeleri, meyveleri, yeşillikleri, baklagilleri herkes tatsın isterim.

Begonvilli Ev dedi ki...

Akdenizli olarak zeytin ve zeytinyağı tutkunuyum ben de. Çocukluğumda bahçemizde zeytin ağaçlarımız vardı, şimdi her yer apartman olunca resimlerine özlemle bakıyoruz.

Pazarınız hayırlı olsun. Umarım yaygınlaşır da herkes ekolojik ürünlerle tanışır.

Ballı Cimcime dedi ki...

Davetinizi aldım ve çoook sevindim. 2010 yılının sağlık, mutluluk, dilediğiniz tüm güzellikleri getirmesini temenni ederim. Sevgilerimle:)